Fluxbb.jog

دانلود انجمن ساز فارسی FluxBB نسخه ۱.۵.۱۱

FluxBB یک اسکریپت انجمن ساز منبع باز تحت مجوز GNU General Public میباشد . این اسکریپت بصورت رایگان ارائه میشود و رایگان خواهد ماند . FluxBB برای اینکه سریع و سبک باشد طراحی شده و نسبت به انجمن سازهای بزرگ فاقد بعضی از ویژگی های نه چندان ضروری میباشد ، هرچند اکثر ویژگی های ضروری که بیشتر انجمن سازها دارند را FluxBB دارا میباشد . FluxBB برگرفته از انجمن ساز PunBB که توسط ریکارد اندرسون ایجاد شده است ، میباشد ؛ در سال ۲۰۰۷ ریکارد اندرسون تصمیم گرفت PunBB را به یک شرکت تجاری بفروشد. پروژه زیر نظر ریکارد اندرسون ادامه داشت تا در سال ۲۰۰۸ او اعلام کرد که قصد مشارکت و فعالیت در این پروژه را ندارد .

10 lightweight css frameworks you should know about

۱۰ فریم ورک سبک CSS که شما باید درمورد آن‌ها بدانید

توسعه وب در طول چندسال اخیر به شدت افزایش یافته است. فریم ورک های زیادی در بخش کاربری وبسایت هرساله منتشر می‌شود ؛ که بوت استرپ یکی از محبوب‌ترین ها در بین این گروه است. با این حال، فریم ورک های دیگری هستند که شما را به چالش می‌کشند و شاید تا به حال اسمی از آن‌ها نشنیده باشید، اما قطعاً ارزش امتحان کردن را دارند.

در این مقاله نگاهی به ۱۰ تا از بهترین فریم ورک هایی که ممکن است شما بخواهید نگاهی به آن بیندازید، می پردازیم.

Google recaptcha

افزودن امنیت بیشتر به Pagekit

حال با خیال راحت‌تر می تونید از این سیستم مدیریت محتوا استفاده کنید، و نگرانی از بابت حملات هرزنامه ها نداشته باشید، در نسخه جدید Pagekit که ۱.۰.۱۵ باشد، ویژگی اسپم زدایی reCAPTCHA به سیستم اضافه شده است، حال می‌توانید از Pagekit بصورت امن تر و خالی از هرگونه هرزنامه استفاده نمایید، همانطور که می‌دانید reCAPTCHA  یکی از سرویس های گوگل است که به وبسایت ها کمک می‌کند تا در مقابل سوء‌استفاده های سایبری و هرزنامه از وبسایت ها محافظت می نماید.