Google recaptcha

افزودن امنیت بیشتر به Pagekit

حال با خیال راحت‌تر می تونید از این سیستم مدیریت محتوا استفاده کنید، و نگرانی از بابت حملات هرزنامه ها نداشته باشید، در نسخه جدید Pagekit که ۱.۰.۱۵ باشد، ویژگی اسپم زدایی reCAPTCHA به سیستم اضافه شده است، حال می‌توانید از Pagekit بصورت امن تر و خالی از هرگونه هرزنامه استفاده نمایید، همانطور که می‌دانید reCAPTCHA  یکی از سرویس های گوگل است که به وبسایت ها کمک می‌کند تا در مقابل سوء‌استفاده های سایبری و هرزنامه از وبسایت ها محافظت می نماید.

Pagekit

نصب و راه اندازی و همینطور مرور امکانات Pagekit

در پست قبلی در مورد این سیستم مدیریت محتوای تقریباً جدید صحبت شد، امروز می‌خوام مقدار کمی بیشتر وارد این CMS بشم.

برای نصب Pagekit به وبسایت رسمی به آدرس Pagekit.Com مراجعه کرده و آخرین نسخه که در حین نوشتن این مقاله ۱٫۰٫۱۴ می‌باشد را دانلود می‌کنیم، پس از دانلود کردن فایل را از طریق FTP به میزبان خود منتقل کرده و یا اینکه بر روی کامپیوتر شخصی خود (لوکال هاست) قرار داده، و از حالت فشرده خارج می کنید، حالا از طریق مرورگر خود پوشه ای که Pagekit را در آن ریختید آدرس دهی کنید؛ Pagekit بلافاصله ما را به صفحه نصب می‌برد.

Best app to build a forum

بهترین نرم افزارهای انجمن ساز

انجمن‌ها یک عنصر اصلی در اینترنت هستند. درواقع می‌توان گفت که آن‌ها پیشگامان سیستم‌های شبکه‌های اجتماعی کنونی مانند فیس بوک هستند. امروزه، راه اندازی یک انجمن و در ارتباط قراردادن کاربران خود ساده‌تر از همیشه است. ولی سؤال اینجاست، بهترین نرم‌افزار انجمن برای نیازهای خاص شما چیست؟
در این مقاله، ۳ انجمن ساز بسیار ساده که بهترین انجمن سازها هم هستند را برای شما معرفی می‌کنم. البته شاید برای خیلی از شما این سؤال باشد که انجمن سازهای بزرگ‌تر و بهتری هم در بازار هست پس چرا این سه؟
اما قبل از معرفی این انجمن‌ سازها، بیایید ببینیم چه ویژگی‌هایی از این انجمن سازها مورد نظر شماست.