Pagekit

نصب و راه اندازی و همینطور مرور امکانات Pagekit

در پست قبلی در مورد این سیستم مدیریت محتوای تقریباً جدید صحبت شد، امروز می‌خوام مقدار کمی بیشتر وارد این CMS بشم.

برای نصب Pagekit به وبسایت رسمی به آدرس Pagekit.Com مراجعه کرده و آخرین نسخه که در حین نوشتن این مقاله ۱٫۰٫۱۴ می‌باشد را دانلود می‌کنیم، پس از دانلود کردن فایل را از طریق FTP به میزبان خود منتقل کرده و یا اینکه بر روی کامپیوتر شخصی خود (لوکال هاست) قرار داده، و از حالت فشرده خارج می کنید، حالا از طریق مرورگر خود پوشه ای که Pagekit را در آن ریختید آدرس دهی کنید؛ Pagekit بلافاصله ما را به صفحه نصب می‌برد.

Best app to build a forum

بهترین نرم افزارهای انجمن ساز

انجمن‌ها یک عنصر اصلی در اینترنت هستند. درواقع می‌توان گفت که آن‌ها پیشگامان سیستم‌های شبکه‌های اجتماعی کنونی مانند فیس بوک هستند. امروزه، راه اندازی یک انجمن و در ارتباط قراردادن کاربران خود ساده‌تر از همیشه است. ولی سؤال اینجاست، بهترین نرم‌افزار انجمن برای نیازهای خاص شما چیست؟
در این مقاله، ۳ انجمن ساز بسیار ساده که بهترین انجمن سازها هم هستند را برای شما معرفی می‌کنم. البته شاید برای خیلی از شما این سؤال باشد که انجمن سازهای بزرگ‌تر و بهتری هم در بازار هست پس چرا این سه؟
اما قبل از معرفی این انجمن‌ سازها، بیایید ببینیم چه ویژگی‌هایی از این انجمن سازها مورد نظر شماست.

Pagekit

معرفی سیستم مدیریت محتوای Pagekit

دنیای سیستم‌های مدیریت محتوا روز به روز بزرگ‌تر می‌شوند. پیجکیت، یک سیستم مدیریت محتوای رایگان و منبع باز است که دو سال پیش دروازه خود را به روی عموم باز کرد.
پیجکیت یک سیستم ماژولار و سبکی است که از نظر معماری مدرن ساخته شده است. این برنامه به عنوان یک چارچوب وب کاربردی عمل می‌کند و یک پلت فرم بسیار جذاب برای توسعه دهندگان قالب و افزونه است.
ماه ها بر روی این سیستم کار شد تا در سال ۲۰۱۶ اولین نسخه آن منتشر گشت، و طی این دوسال گذشته هر چند خیلی آهسته، پیجکیت به راه خود ادامه می‌دهد. آخرین نسخه از پیجکیت ۱٫۰٫۱۴ می‌باشد که نسخه‌ای است امنیتی. پیجکیت هرچند در اول راه خود می‌باشد ولی قابلیت‌های حرفه‌ای دارد.